WSPÓŁPRACA Z LEGIĄ WARSZAWA

W ramach współpracy z Legią Warszawa i obecnością naszej placówki w elitarnym projekcie „Przedszkole przyjazne Legii”, mamy przyjemność zaprosić naszych podopiecznych oraz Państwa na darmowy trening piłkarski, który odbędzie się na obiektach treningowych Legii Warszawa (przy ul. Łazienkowskiej 3).

Zapraszamy Rodziców oraz dzieci w wieku od 3 do 7 roku życia. Trening odbędzie się w jednym z proponowanych terminów:
- niedziela, 28 kwietnia 2019 r., godzina 14:30

Trening trwa ok. 60 minut. Realizowany będzie w ramach „zajęć z Rodzicami” na boisku treningowym przy ul. Łazienkowskiej 3. Na boisku, pod okiem trenerów Legii, możliwy jest trening jednego rodzica oraz jego dziecka.

UWAGA: TRENING GRATIS MOŻLIWY TYLKO PO WCZEŚNIEJSZEJ REJESTACJI:
1. Wejdź na
panel.legiasoccerschools.pl i wypełnij formularz zgłoszeniowy.
2. W polu „Wybieram zajęcia w lokalizacji” wskaż program sportowy (Przedszkola piłkarskie dla dzieci 3-7 lat).
3. Z rozwijanego menu wybierz lokalizację „Warszawa – trening GRATIS”.
4. Podczas wypełniania danych dziecka w polu „Nazwa szkoły lub przedszkola” wpisz nazwę swojej placówki.
5. Dokończ rejestrację.
6. Widzimy się na boisku!

PO DOKONANIU REJESTRACJI OTRZYMAJĄ PAŃSTWO AUTOMATYCZNĄ INFORMACJĘ Z SYSTEMU O PŁATNOŚCIACH, KTÓRĄ PROSIMY ZIGNOROWAĆ.

Udział w treningu dla Państwa oraz dzieci jest darmowy.

Zapraszamy!

Uwaga: liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji o szkółkach piłkarskich Legii Warszawa: http://www.legiasoccerschools.pl/