Grupa II

Jadą, jadą misietra, la, tra, la, la

Śmieją im się pysie

ha, ha, ha, ha, ha

Przyjechały do lasu - narobiły hałasu.

Przyjechały do boru - narobiły rumoru.

Do grupy "Misiów" uczęszcza 25 dzieci w wieku 3 - 4  lat, którymi opiekują się nauczycielki - pani Magda, Mira i Ela, z pomocą pani Joli i Oli.

Maluchy są wesołe, ciekawe wszystkiego co ich otacza. Lubią sie bawić, śpiewać i tańczyć. Są twórcze podczas zajęć plastycznych. Z radością spędzają czas w ogrodzie przedszkolnym.

Dzieci znają wierszyki, piosenki, rozpoznają figury geometryczne, klasyfikują, liczą, rozróżniają różne dźwięki z otoczenia. Uwielbiają być aktorami i występować przed publicznością. Chłopcy chętnie budują z klocków różne budowle, a dziewczynki opiekują się lalkami i przygotowują dla nich posiłki.

Nasza sala jest kolorowa, pełna zabawek, gier, układanek, puzzli i przytulanek. Atmosfera w grupie jest miła i serdeczna.