Rodzina Wspólna Sprawa

Nasza placówka ubiega się o tytuł Przedszkola wspierającego rodzinę z małym dzieckiem. Wdrażanie standardów wspierania rodziny odbywa się w ramach projektu „RODZINA – wspólna sprawa II”. Projekt jest współfinansowany ze środków
m. st. Warszawy i powstał przy współpracy zrzeszonych w konsorcjum dwóch organizacji pozarządowych, działających od wielu lat na rzecz dzieci i rodzin Towarzystwo Rozwoju Aktywności Dzieci SZANSA Warszawa Ochota i Stowarzyszenie "Wspólne Podwórko".

PROGRAM "RODZINA WSPÓLNA SPRAWA" REALIZOWANY W NASZYM PRZEDSZKOLU - POBIERZ