przedszkole

Przedszkole Nr 230 "Kolorowy Zakątek"
04-349 Warszawa
ul. Szaserów 118A
Telefon: 22 610 24 96
e-mail: p230@edu.um.warszawa.pl

Aktualności

"Choć Babcia z Dziadkiem lubią przesadzać
próbując wnukom swoim dogadzać, to kocham ich za to ogromnie                          
i za to, że zawsze są koło mnie, wtedy gdy ich potrzebuję,
Babciu i Dziadku – dziękuję!"

                                  

 Wszystkiego najlepszego dla Kochanych Babć i Dziadków!                    

POZYTYWNA UWAGA  - FORMULARZ

Drogi Rodzicu,
Poprzez ten formularz, możesz podzielić się z nami swoimi, autorskimi sposobami na pozytywną uwagę, a także osobistymi sposobami motywowania i chwalenia swojego dziecka. Odpowiedzi są anonimowe. Z zebranych wiadomości, powstanie plakat promujący pozytywną uwagę w naszej placówce. Powodzenia :)

https://forms.gle/ZjRaB4TH7eFJ3Ttk6

        POZYTYWNA UWAGA

Z radością informujemy iż nasza placówka przystępuje do II edycji projektu edukacyjnego „Pozytywna Uwaga” organizowanego w placówkach edukacyjnych, znajdujących się na terenie całej Polski.

Celem projektu jest przemienienie listopadowych smutków poprzez stosowanie pozytywnych komunikatów, tworzenie dobrych relacji, chwalenie i motywowanie naszych dzieci, tak by mogły rozwijać się w poczuciu bezpieczeństwa i pozytywnej energii płynącej od nas – dorosłych.

W naszej placówce projekt „Pozytywna Uwaga” będzie realizowany przez tydzień – od 16 do 20 listopada.
W tym czasie, chcemy skupić się na chwaleniu, mówieniu sobie miłych słów  i pozytywnym motywowaniu naszych wychowanków.

Drodzy rodzice, nasza akcja skierowana jest również do Was. Zachęcamy, abyście włączyli się w proponowane przez nas działania, a pod koniec tygodnia, podzielili się z nami, Waszymi sposobami na „Pozytywną Uwagę”.

Razem – możemy więcej!

Instrukcja przystąpienia do naszej przedszkolnej edycji „Pozytywna Uwaga” znajduje się na plakacie dołączonym do wiadomości.

Zachęcamy do wzięcia udziału.

 

 

STARTUJE „GWIAZDKOPISANIE” – ŚWIĄTECZNY KONKURS

LITERACKO-PLASTYCZNY POLSKIEGO RADIA DZIECIOM

Polskie Radio Dzieciom ogłasza trzecią edycję świątecznego konkursu, który przywołuje rodzinne  wspomnienia. Opowiadania, wiersze, komiksy ocenią uznani polscy twórcy literatury dla dzieci i młodzieży.

 

Wspólne kolędowanie, zapach cynamonu, pomarańczy, wizyta niezapowiedzianego gościa, a może po prostu radość z bycia razem…? Nasza pamięć skrywa wiele wspomnień. Ten konkurs jest właśnie po to, aby do nich powrócić. Najciekawsze opowieści nagrodzone zostaną wspaniałymi prezentami!

Praca konkursowa może być napisana w dowolnej formie literackiej: poetyckiej lub prozatorskiej - opowiadanie, list, kartka z pamiętnika, wiersz lub w formie komiksu – rysunek, malarstwo, grafika komputerowa.

Świąteczne historie ocenią popularni autorzy książek dla dzieci i młodzieży: Justyna Bednarek i Grzegorz Kasdepke oraz Martyna Chuderska – dziennikarka Polskiego Radia Dzieciom, jurorka konkursów literackich. W tym roku, do zespołu jury, dołączył również Tomasz Samojlik, ceniony twórca literatury dla dzieci, rysownik i autor komiksów, który oceni prace także pod kątem plastycznym.

Jak napisać zwycięską pracę? - Pamiętajmy, że dobry tekst to taki, który sprowokuje uśmiech, ale także wzruszy. Tego będę szukał – mówi Grzegorz Kasdepke. Sugestie jurorów, adresowane do uczestników konkursu, odnaleźć można w filmach instruktażowych na stronie gwiazdkopisanie.polskieradio.pl

Na autorów najciekawszych historii czekają cenne nagrody: zestawy multimedialne, radioodbiorniki DAB+ i rodzinne gry planszowe. Ponadto prace konkursowe zostaną zaprezentowane na stronie internetowej gwiazdkopisanie.polskieradio.pl w formie książki elektronicznej. Zostaną także zaprezentowane w wybranych audycjach Polskiego Radia Dzieciom.

Elektroniczną wersję pracy należy przesyłać do 6 grudnia za pomocą formularza zgłoszeniowego. Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminuZwycięzcy konkursu ogłoszeni zostaną w niedzielę 20 grudnia w audycji „Kulturoteka” na antenie Polskiego Radia Dzieciom (godz. 17.00-19.00), na stronie polskieradiodzieciom.pl i w mediach społecznościowych pod adresem: facebook.com/radiodzieciom.

Ach, jak przyjemnie jest, gdy jest Gwiazdka! Właściwie szkoda, że nie bywa ona trochę częściej.

Astrid Lindgren, „Dzieci z Bullerbyn”

 

Szanowni Państwo,

pomimo ograniczeń związanych z pandemią, Biblioteka Publiczna na Pradze-Południe wciąż mocno rozwija swoją działalność edukacyjno-kulturalną. Obecnie pracujemy nad promocją dwóch ważnych dla nas wydarzeń: publikacji internetowej książki kucharskiej (o której napiszemy więcej w następnym mailu) oraz kolejnej edycji Nocy Bibliotek

Tegoroczna edycja Nocy Bibliotek na Pradze-Południe odbędzie się 10.10.2020 r. w sferze online. Myślą przewodnią wydarzenia będzie "Zdrowy klimat na czytanie". W programie m.in. spotkanie autorskie z pisarzem Grzegorzem Kasdepkem (pełniącym funkcję Ambasadora Dobrej Książki) oraz warsztaty naukowe organizowane we współpracy z Fundacją Nadwiślańskiego Uniwersytetu Dziecięcego. 

 

 


Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy o bezpłatnej ofercie Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

Szczegółowe informacje znajdują się na www.kopd.pl:


1) Grupa psychoedukacyjno-wsparciowa dla rozwodzących się rodziców (grupa popołudniowa)
http://kopd.pl/aktualnosci/zapraszamy-do-udzialu-w-grupie-psychoedukacyjno-wsparciowej-dla-rodzicow-bedacych-w-konflikcie-okolorozwodowym-9/

2) Grupa psychoedukacyjno-wsparciowa dla rozwodzących się rodziców (grupa poranna)
http://kopd.pl/aktualnosci/zapraszamy-do-udzialu-w-grupie-psychoedukacyjno-wsparciowej-dla-rodzicow-bedacych-w-konflikcie-okolorozwodowym-8/

3) Warsztat umiejętności wychowawczych dla rodziców dzieci w wieku wczesnoszkolnym
http://kopd.pl/aktualnosci/zapraszamy-do-udzialu-w-dwudniowym-warsztacie-psychoedukacyjnym-dla-rodzicow-przedszkolakow-i-uczniow-szkol-podstawowych/

4) Warsztat umiejętności wychowawczych dla rodziców nastolatków
http://kopd.pl/aktualnosci/zapraszamy-do-udzialu-w-warsztacie-umiejetnosci-wychowawczych-dla-rodzicow-nastolatkow/

Zapraszamy rodziców na zebrania organizacyjne: 

 

8.09.2020  gr.I  godzina 17.00

9.09.2020   gr.V godzina 17.00

                   gr. VII godzina 17.10

 

14.09.2020  gr. IV godzina 17.00

                    gr. II godzina 17.10

Uwaga !!! Zmiana terminu!

16.09.2020   gr. VI godzina 17.00

                     gr. III godzina 17.45

           ADAPTACJA DZIECI TRZYLETNICH - PORADY DLA RODZICÓW                                                                      Adaptacja dziecka w żłobku i przedszkolu – Nasz Mały Światek

 

WARSZTATY DLA RODZICÓW DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH

W zawiązku z naszą wieloletnią współpracą z T.R.A.D "Szansa" pragniemy zachęcić Państwa do udziału w warsztatch adaptacyjnych dla rodziców dzieci nowo przyjętych. 

Link do rejestracji:   https://forms.gle/WzVP6SuHGiMq4D9c7 

 


Szanowni Rodzice,

Uprzejmie informuję, że za zgodą organu prowadzącego w dniu 13.07.2020 (poniedziałek) przedszkole zawiesza zajęcia w celu dezynfekcji placówki po wyborach na Urząd Prezydenta RP.

Jest to związane ze zdrowiem i bezpieczeństwem Państwa dzieci i pracowników przedszkola (zapobieganie COVID-19).

                                                                                             Z poważaniem 
                                                                                            
 Beata Tobjasz 

 

                                                                                  

 

 

 

                                                     


"Sprawozdanie fnansowe placówki za rok 2019 zostało opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty - Praga Południe m.st. Warszawy."

Dyrektor Przedszkola Nr 230 "Kolorowy Zakątek"
informuje, iż przerwa w funkcjonowaniu placówki
będzie w dniach  12 - 31 sierpnia 2020r. 

 

                             NOWY TEATR - DZIEŃ DZIECKA

                                 Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ramówką Nowego Teatru na najbliższy tydzień. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka przygotowaliśmy w tym tygodniu 2 premiery rejestracji specjalnie dla najmłodszych (ale nie tylko : ) Indian w reżyserii Justyny Sobczyk oraz Piotrusia Pana w reżyserii  Łukasza Kosa. Linki tych oraz pozostałych zaplanowanych wydarzeń pojawiają się o określonej w rozpisce godzinie na naszym fanpage’u i stronie. Życzymy miłych wrażeń!

 

Między literaturą a baśnią - zapraszamy na czytanie baśni Hansa Christiana Andersena

 

Dzień dobry,

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców z dziećmi na niedzielny cykl „Między literaturą a baśnią”, w którym aktorzy Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy przeczytają baśnie Hansa Christiana Andersena.

Czytania odbywają się każdą niedzielę o godz. 19:00 na kanale YouTube Teatru Dramatycznego.

 

 

W najbliższą niedzielę „Cień” przeczyta Maciej Wyczański.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=rlICGCxbFLo

 

 

Możecie odsłuchać także wcześniejsze nagrania:

„Syrenę”: https://youtu.be/jMAy2vwEcnE
"Słowika": https://youtu.be/aUEgItK4do0
"Calineczkę": https://youtu.be/MmFhCkx7XtU
"Brzydkie kaczątko": https://youtu.be/CUlioBTefdk

 

 

 

 

Warszawa, 11 marca 2020 roku

 

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych
w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych

 

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca
z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. 

 

Lekarze, specjaliści, eksperci WHO wskazują, że wprowadzenie odpowiednich i odpowiedzialnych działań może ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. Obecna sytuacja epidemiologiczna w Polsce może zagrozić zdrowiu obywateli. Dlatego na podstawie tzw. specustawy Minister Edukacji Narodowej przygotował rozporządzenie, które czasowo ogranicza funkcjonowanie jednostek systemu oświaty na obszarze całej Polski.

 

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

 

Zawieszenie zajęć dotyczy przedszkoli, szkół i placówek oświatowych (publicznych i niepublicznych), z wyjątkiem: 

 • poradni psychologiczno-pedagogicznych;
 • specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych;
 • młodzieżowych ośrodków wychowawczych, młodzieżowych ośrodków socjoterapii, specjalnych ośrodków wychowawczych, ośrodków rewalidacyjno-wychowawczych;
 • przedszkoli i szkół w podmiotach leczniczych i jednostkach pomocy społecznej;
 • szkół w zakładach poprawczych i schroniskach dla nieletnich;
 • szkół przy zakładach karnych i aresztach śledczych.

 

Dyrektorze,

 

 • zajęcia w Twojej szkole, przedszkolu, placówce będą zawieszone na
  2 tygodnie;  
 • 12 i 13 marca br. to dni, w których w przedszkolach i szkołach podstawowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze;
 • od 12 marca br. uczniowie szkół ponadpodstawowych nie przychodzą do szkół;
 • poinformuj uczniów, rodziców i kadrę pedagogiczną o tym, jak będą wyglądały kolejne dni;
 • od poniedziałku, 16 marca br. wychowankowie i uczniowie nie przychodzą do przedszkoli i szkół. Nauczyciele pozostają w gotowości do pracy;
 • poinformuj niezwłocznie rodziców i nauczycieli o ograniczeniu funkcjonowania placówki. Wykorzystaj do tego dziennik elektroniczny lub inne środki komunikacji z rodzicami i nauczycielami. Wywieś informację o zawieszeniu zajęć w widocznym miejscu;
 • możesz poprosić nauczycieli o to, aby przygotowali materiały dydaktyczne do samodzielnej pracy uczniów w domu. Ministerstwo Edukacji Narodowej przekaże informacje dotyczące e-materiałów, z których mogą korzystać uczniowie i nauczyciele;
 • w szkołach prowadzących kształcenie zawodowe, w placówkach kształcenia ustawicznego oraz w centrach kształcenia zawodowego zawieszenie zajęć dotyczy również zajęć realizowanych w ramach praktycznej nauki zawodu;
 • uczniowie branżowych szkół I stopnia będący młodocianymi pracownikami nie uczęszczają do szkoły. Realizują jednak przygotowanie zawodowe u pracodawcy na dotychczasowych zasadach;
 • od 16 marca br. będą zawieszone zajęcia realizowane w ramach turnusów dokształcania teoretycznego młodocianych pracowników;
 • śledź na bieżąco komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju. Sprawdzaj również komunikaty wysyłane przez System Informacji Oświatowej.

 

W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty nauczycielom pozostającym w gotowości do pracy przysługuje wynagrodzenie ustalone na podstawie Kodeksu Pracy (art. 81 § 1).

 

Rodzicu,

 

 • ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Twoje i Twojego dziecka, zajęcia zostaną zawieszone od 12 marca br. W przedszkolach i szkołach podstawowych 12 i 13 marca br. będą jeszcze prowadzone działania opiekuńcze;
 • zachęcaj dziecko do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny;
 • jeśli masz dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Ci zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej ZUS;
 • przekaż osobom, które będą opiekować się Twoim dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny;
 • rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz;
 • śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły.

 

Uczniu,

 

 • pamiętaj o swoim bezpieczeństwie w domu. Unikaj miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, kino, teatr, centra handlowe);
 • przerwa w funkcjonowaniu Twojej szkoły nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki;
 • odpowiedzialnie wykorzystaj czas zawieszenia zajęć w Twojej szkole. Przeczytaj ulubioną książkę, spróbuj uzupełnić swoje wiadomości lub rozwijaj kompetencje. Skorzystaj przy tym z darmowej platformy epodreczniki.pl i materiałów rekomendowanych przez Twojego nauczyciela;
 • przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz.

 

 

Platforma epodreczniki.pl i materiały do samodzielnej nauki

 

Zachęcamy nauczycieli, aby w najbliższym czasie wspierali uczniów w nauce i przekazywali materiały do samodzielnej pracy w domu. Szczególnie prosimy o objęcie opieką uczniów, którzy przygotowują się do tegorocznego egzaminu ósmoklasisty, maturalnego oraz zawodowego i udostępnienie im niezbędnych materiałów.   

 

Rekomendujemy wykorzystanie w tym celu następujących rozwiązań:

 • dziennik elektroniczny;
 • strona internetowa szkoły, przedszkola, placówki oświatowej;
 • mailing do rodziców, a w przypadku uczniów starszych wysyłanie materiałów bezpośrednio do młodzieży.

 

Na platformie Ministerstwa Edukacji Narodowej epodreczniki.pl udostępniliśmy
e-materiały do wykorzystania przez nauczycieli lub do samodzielnej nauki przez uczniów. Epodręczniki.pl to biblioteka bezpłatnych, sprawdzonych, zgodnych z aktualną podstawą programową materiałów edukacyjnych.

 

Jak się zabezpieczyć przed koronawirusem?

 

 • Często myj ręce przy użyciu mydła i wody.
 • Przy kasłaniu i kichaniu zakrywaj usta i nos. Zachowaj co najmniej metr odległości od osób, które kaszlą i kichają.

 

Osoby wracające z regionów zarażonych koronawirusem powinny powiadomić o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną lub zgłosić się do oddziału obserwacyjno-zakaźnego. Więcej informacji dotyczących koronawirusa na stronie: gov.pl/koronawirus

 

Podejrzewasz u siebie koronawirusa? Zadzwoń pod numer 800 190 590!

Bezpłatna infolinia NFZ jest czynna całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Wykwalifikowani konsultanci poinformują Cię, co zrobić, by otrzymać pomoc.

 

Departament Informacji i Promocji

Ministerstwo Edukacji Narodowej

 

 

KOMUNIKAT

     Uprzejmie informujemy, że w związku ze stanem sanitarno-epidemiologicznym na terenie m.st. Warszawy oraz prewencyjnymi działaniami, podjętymi przez Urząd m.st. Warszawy, na terenie dzielnicy Praga-Południe zawieszone zostają do odwołania wszystkie:

 1. wydarzenia kulturalne
 2. imprezy sportowe
 3. zebrania i zajęcia kulturalne oraz sportowe

których organizatorem jest m.st. Warszawa lub jednostki nadzorowane i podległe miastu.

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z decyzją Prezydenta m.st. Warszawy z dniem 12 marca 2020 r. zostają zamknięte do odwołania wszystkie pływalnie, sauny oraz siłownie, których zarządcą jest miasto.

Decyzją Prezesa Rady Ministrów 12 i 13 marca br. to dni, w których w przedszkolach i szkołach podstawowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze. Od 12 marca br. uczniowie szkół ponadpodstawowych nie przychodzą do szkół.

Od 16 marca 2020 r. do 25 marca zostają zamknięte wszystkie placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, ogniska pracy pozaszkolnej oraz inne niewymienione placówki) a także szkoły wyższe.

Decyzją Ministra Kultury  i Dziedzictwa Narodowego nastąpi  czasowe zamknięcie instytucji kultury, w tym bibliotek publicznych  w dniach od 12  do 25 marca 2020 r.
 

                                                                           Tomasz Kucharski

                                                            Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy

 

 

                             Szanowni Rodzice!

W związku z istniejącym ryzykiem pojawienia się koronawirusa na terenie m. st. Warszawy zwracam się z prośbą o:

 1.  Przyprowadzanie do przedszkola tylko dzieci zdrowych.
 2.  Zwrócenie szczególnej uwagi na higienę rąk i dokładne ich mycie.
 3.  Niekorzystanie z toalet przedszkolnych.

Proszę także o zapoznawanie się z komunikatami  Głównego Inspektoratu Sanitarnego  https://gis.gov.pl/aktualnosci/ oraz śledzenie informacji na stronie internetowej placówki.

 

 

Informację Głównego Inspektora Sanitarnego odnośnie wytycznych w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem.

https://pssewawa.pl/download/GIS-Zalecenia%20do%20szkol%20i%20placowek%20ws.koronawirus-27.02.2020.pdf

 

Przydatne materiały o koronawirusie SARS-CoV-2

https://gis.gov.pl/aktualnosci/przydatne-materialy-o-koronawirusie/

 

 

           DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka:

Grupa I - 20 stycznia, godzina 15.00

Grupa II - 27 stycznia,  godzina 15.00

Grupa III - 20 stycznia, godzina 15.30

Grupa IV - 27 stycznia, godzina 15.30

Grupa V - 20 stycznia, godzina 16.15

Grupa VI - 27 stycznia, godzina 16.15

Grupa VII - 17 stycznia, godzina 16.00

       SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI NA SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ 5 GRUDNIA  O GODZINIE 12.15    

                                                            Znalezione obrazy dla zapytania ŚWIĘty mikołaj

 

                                                                                                                           Znalezione obrazy dla zapytania pióro poety                 DZIEŃ POEZJI

27 listopada odbędzie się w naszym przedszkolu Dzień Poezji, który będzie miał na celu rozbudzanie zainteresowania dzieci poezją polskich autorów, rozwijanie zdolności recytatorskich, aktorskich oraz plastycznych. 

 

UWAGA! ZGŁOSZENIA PRAC PLASTYCZNYCH I RECYTACJI WIERSZY DO 20 LISTOPADA!!!


Grupy młodsze : I, II, III, IV

- czytanie wierszy przez rodziców w domu
- czytanie wiuerszy przez nauczycielki w grupach
- wykonanie pracy plastycznej inspirowanej wysłuchanym utworem - dziecko - rodzic
   (format A4 lub wiekszy, dowolna technika plastyczna)
   Zwrot prac najpóźniej do 25 listopada.
- wykonanie pracy plastycznej inspirowanej wierszem w grupach 

 

Grupy starsze : V, VI, VII

- czytanie wierszy przez dzieci w domu lub ich nauka na pamięć
  Chętny do udziału w przedsięwzięciu rodzic i dziecko zgłaszają się do nauczyciela w grupie. 
   Rodzic uczy dziecko czytać lub recytować wybrany wiersz na 27 listopada.
- czytanie wierszy przez nauczycielki w grupach
- inscenizacje wybranych wierszy w grupach

 

Serdecznie zachęcamy Państwa  do wspólpracy :)

Zainteresowanych rodziców i dzieci z grup: I, II, III, IV  prosimy o zgłaszanie się do nauczycielek grup, wykonanie pracy plastycznej inspirowanej wybranym wierszem, podpisanie pracy i dostarczenie do grupy do 25 listopada.

Chętnych rodziców i dzieci z grupy: V, VI, VII prosimy o zgłaszanie się do nauczycielek w grupach, podanie tytułu wiersza, przygotowanie dziecka do recytacji lub czytania utworu, które odbędzie się 27 listopada. 

WSPÓŁPRACA Z LEGIĄ WARSZAWA

W ramach współpracy z Legią Warszawa i obecnością naszej placówki w elitarnym projekcie „Przedszkole przyjazne Legii”, mamy przyjemność zaprosić naszych podopiecznych oraz Państwa na darmowy trening piłkarski, który odbędzie się na obiektach treningowych Legii Warszawa (przy ul. Łazienkowskiej 3).

Zapraszamy Rodziców oraz dzieci w wieku od 3 do 7 roku życia. Trening odbędzie się w jednym z proponowanych terminów:
- niedziela, 28 kwietnia 2019 r., godzina 14:30

Trening trwa ok. 60 minut. Realizowany będzie w ramach „zajęć z Rodzicami” na boisku treningowym przy ul. Łazienkowskiej 3. Na boisku, pod okiem trenerów Legii, możliwy jest trening jednego rodzica oraz jego dziecka.

UWAGA: TRENING GRATIS MOŻLIWY TYLKO PO WCZEŚNIEJSZEJ REJESTACJI:
1. Wejdź na 
panel.legiasoccerschools.pl i wypełnij formularz zgłoszeniowy.
2. W polu „Wybieram zajęcia w lokalizacji” wskaż program sportowy (Przedszkola piłkarskie dla dzieci 3-7 lat).
3. Z rozwijanego menu wybierz lokalizację „Warszawa – trening GRATIS”.
4. Podczas wypełniania danych dziecka w polu „Nazwa szkoły lub przedszkola” wpisz nazwę swojej placówki.
5. Dokończ rejestrację.
6. Widzimy się na boisku!


PO DOKONANIU REJESTRACJI OTRZYMAJĄ PAŃSTWO AUTOMATYCZNĄ INFORMACJĘ Z SYSTEMU O PŁATNOŚCIACH, KTÓRĄ PROSIMY ZIGNOROWAĆ.

Udział w treningu dla Państwa oraz dzieci jest darmowy.

Zapraszamy!

Uwaga: liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji o szkółkach piłkarskich Legii Warszawa: http://www.legiasoccerschools.pl/

 

 

 

 

 

Kontakt

Przedszkole Nr 230 "Kolorowy Zakątek"

04-349 Warszawa
ul. Szaserów 118a

tel: 22 610 24 96
e-mail: p230@edu.um.warszawa.pl

 

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w przedszkolu jest:

Agnieszka Korycka
dane kontaktowe: akorycka@dbfopld.waw.pl

Mapa dojazdu

× Strona korzysta z plików cookies. W każdej chwili można zmienić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki.
Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce cookies.