Grupa V

Счастливый школьный мультфильм Сова | Премиум векторы

My jesteśmy bystre sówki, pracowite jak te mrówki

Bystre oczy, mądre główki, takie cechy mają sówki

Grupa "Sówki - mądre główki" czyli uśmiechnięte i ciekawe świata przedszkolaki w wieku 5  lat, które wspólnie ze swoją Panią Ewą i Panią Magdą oraz  pomagającą im Panią Ewą  rozwijają swoje zainteresowania i uczą się nowych rzeczy.

"Sówki" to mądre główki. Super dzieciaki! Już czwarty rok z pomocą przedszkola odkrywają świat. Coraz lepiej radzą sobie z samodzielnością, potrafią się twórczo bawić. Są zwinni i sprytni. Znają zasady bezpieczeństwa i wciąż poznają swoje emocje. W przedszkolu czują się świetnie, a każdy kolejny dzień przynosi im nowe, pozytywne wrażenia.

e-mail: p230@eduwarszawa.pl

Agnieszka Korycka