Grupa VI

Jesteśmy grupą VI i mamy już 5 lat. Znamy się już od dłuższego czasu, dlatego uwielbiamy spędzać czas  na wspólnej zabawie. Panuje u nas koleżeńska atmosfera, bo każda pszczółka wie, że na spory i kłótnie czasu szkoda. Oprócz dobrej zabawy codziennie uczymy się nowych rzeczy, zgłębiamy tajemnice otaczającego nas świata, poznajemy nowe piosenki, wierszyki, cyfry a nawet litery. Chętnie też wcielamy się w rolę artystów i tworzymy piękne prace plastyczne. Lubimy biegać, skakać i śmiać się. Znamy wszystkie magiczne słowa (dzień dobry, do widzenia, przepraszam, proszę) i nigdy o nich nie zapominamy. Porządku w naszym ulu pilnuje pani Iownka i Magda ze wsparciem pani Anity.

Bzy ! Bzy ! Bzy ! ...

e-mail: p230@eduwarszawa.pl