Grupa III

Smerfy to grupa 4 – latków licząca 25 dzieci. Pracują tutaj: p. Kasia, p. Magda i p. Ada,
a pomaga im p. Anita.

Smerfy bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy. Wspólnie chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie. Starają się być samodzielne i koleżeńskie, dzięki czemu w grupie panuje miła atmosfera. Dzieci z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bardzo też lubią zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne  w kącikach zainteresowań. Codziennie poznają świat i doskonalą zdobyte umiejętności.