Grupa V

Grupa liczy 12 dzieci w wieku 5 lat. Pracują tutaj nauczycielki: p. Teresa, p. Kinga
i p. Magda,  a pomaga im p. Danuta. Żabki są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne zarówno  podczas zabaw   jak i zajęć.

Dzieci bardzo lubią zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne               w kącikach zainteresowań. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi oraz zajęciami dodatkowymi. Edukacja łączy się       z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.      W grupie panuje miła i koleżeńska atmosfera.